Naprawa laptopów – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Władysławowo, pomorskie – door-to-door

Rekomendowany serwis komputerowy działający w systemie door-to-door dla mieszkańców trójmiasta. Jeżeli masz problemy ze swoim laptopem, a nie chcesz oddawać w ciemno swojego komputera do niesprawdzonego serwisu gdzie często słyszy się: „trzeba wymienić”, a nie „naprawimy” to witamy w Ratujemy Laptopa! Mieszkańcy Gdańska, Sopotu oraz Gdyni, a także takich miast jak Rumia, Elbląg, Władysławowo, Jastarnia, Hel, Wejherowo czy Kościerzyna oraz pozostałych miast województwa pomorskiego mogą skorzystać z naszych usług w systemie door-to-door.

Serwis laptopów Ratujemy Laptopa ma swoją siedzibę w Warszawie dzięki czemu Twój laptop może być naprawiony w dużo szybszym czasie niż w innych serwisach. Jak wiadomo w Warszawie znajdują się przedstawicielstwa i centra serwisowe światowych producentów sprzętu komputerowego dedykowane na Polskę. Dzięki temu mamy dostęp do części oraz podzespołów, które są mogą być potrzebne do naprawy Twojego laptopa.

Ponadto serwis komputerowy Ratujemy Laptopa to renomowane centrum naprawcze, które udziela gwarancji na swoje naprawy.

Warto zaznaczyć, ze u nas diagnoza jest absolutnie darmowa, a w przypadku wykonania u nas naprawy także przesyłka oraz odesłanie sprzętu jest całkowicie darmowe! Jeżeli jednak nie zdecydujesz się na naprawę po diagnozie to ponosisz koszty wysłania i odesłania sprzętu do nas w kwocie 40 PLN brutto.

Ratujemy laptopa świadczy pełen zakres usług serwisowych dla laptopów wszystkich wiodących marek jak HP, Toshiba, Dell, Acer/Gateway/eMachines, Lenovo/IBM, Asus, Sony Vaio ale także mniej znanych marek jak NCC, BOE, Fujitsu Siemens, Gigabyte, Kiano, LG, NEC, Packard Bell czy też Medion.

Czym się zajmujemy w naszym serwisie?

– Naprawiamy problemy związane z Blue Screen (niebieski ekran Windows)
– Naprawa grafiki BGA, reballing Warszawa
– Naprawa laptopa po zalaniu
– Naprawa gniazda zasilania w laptopie
– Naprawa USB w laptopie
– Czyszczenie wnętrza laptopa, wymiana pasty (wyłącznie się laptopa podczas użytkowania, nadmierne nagrzewanie się obudowy)
– Odzyskiwanie danych z dysków twardych, pendrive, kart pamięci SD/MicroSD
– Formatowanie dysków
– Instalacja oraz reinstalacja systemów operacyjnych Windows, Linux, iOS
– Wgrywanie sterowników do wszystkich urządzeń, konfiguracja sprzętu, podłączanie innych urządzeń do komputera
– Wymiana matryc
– Instalacja programów typu office
– Usuwanie wirusów, czyszczenie systemu operacyjnego ze złośliwego oprogramowania
– Rozbudowa laptopów, modyfikacja, wymiana podzespołów

I wiele innych czynności związanych z naprawą laptopa.

Pamiętaj u nas naprawisz laptopa bez potrzeby wychodzenia z domu! Jak to zrobić? Możesz zgłosić usterkę swojego laptopa za pomocą formularza dostępnego tutaj, a także poprzez kontakt telefoniczny z nami pod numerem telefonu: 722 277 051.

Zapraszamy do skorzystania z ogólnopolskiego serwisu laptopów Ratujemy Laptopa