Zleć naprawę
bez wychodzenia z
domu w 2 minuty

Naprawa laptopów w Warszawie

oraz całej Polsce door-to-door

RatujemyLaptopa.pl to ogólnopolski serwis laptopów z siedzibą w Warszawie. Świadczymy takie usługi jak:

 • Naprawa laptopów
 • Naprawa płyty głównej
 • Wymiana układu graficznego
 • Wymiana matrycy
 • Naprawa laptopa po zalaniu
 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych
 • Reinstalacja systemu operacyjnego

Na wszystkie nasze naprawy udzielamy GWARANCJĘ (6-12 miesięcy)

 

Więcej

Zadzwoń, przyjdź, daj sobie pomóc

Nasi konsultanci czekają na Ciebie!

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi się znać na komputerach i nie każdy potrafi opisać problem ze swoim sprzętem, ale dlatego nasi pracownicy, którzy dysponują odpowiednią wiedzą są dostępni dla Państwa i pomogą w określeniu usterki przez telefon. Dzięki temu będzie możliwa SKUTECZNA naprawa u Państwa w domu, lub firmie – Serwisant będzie miał ze sobą wszystkie niezbędne części zamienne.
Jeżeli jednak nie lubisz rozmawiać przez telefon to zapraszamy do naszej siedziby przy Ulicy Słomińskiego 1 w Warszawie. Jeżeli wybierzesz się do nas samochodem to wjazd jest od ulicy Międzyparkowej, a jeżeli metrem to wysiądź na stacji Dworzec Gdański i idź w stronę klubu piłkarskiego Varsovia. Możesz także dojechać do nas tramwajami linii: 1, 6, 28, 70, a także autobusami: 178, 222, 227 (przystanek Park Traugutta)

 

722 277 051

Serwis komputerowy

Dopiero po pomyślnym przejściu wszystkich rygorystycznych testów, odsyłamy do Ciebie naprawiony sprzęt, byś miał pewność, że usterka została w 100% wyeliminowana.

Obsługa informatyczna

Skorzystaj z naszego wsparcia dla domu i biznesu.
Nasze usługi oferujemy w formie jednorazowych zleceń oraz umów abonamentowych.

Pogotowie komputerowe

Dla techników z pogotowia komputerowego nie ma znaczenia pora dnia lub nocy, jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Odzyskiwanie danych

Uszkodzony dysk twardy?
Nie pogarszaj sprawy!
Powierz go specjalistom od odzyskiwania danych.

Masz uszkodzonego laptopa?

Zgłoś awarię i zamów kuriera, który odbierze Twój sprzęt poprzez formularz klikając tutaj lub telefonicznie ☎ 722 277 051

Skupiamy się na efekcie, dlatego płacisz tylko za skuteczną naprawę

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 10 do 18, w Warszawie na Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego 1.
Nasz serwis komputerowy jest usytuowany raptem 250 m. od stacji metra Dworzec Gdański. Dla klientów naszego serwisu laptopów, którzy są zmotoryzowani zapewniamy również bezpłatne miejsca postojowe. (Wjazd od ulicy Międzyparkowej)

Bardzo dobrze rozumiemy zapotrzebowanie Warszawskiego rynku. Dlatego dla spraw niecierpiących zwłoki, utworzyliśmy 24h. infolinię.
Dla naszych techników nie ma znaczenia pora dnia czy nocy. Wysłuchamy opisanej przez Ciebie usterki i wyślemy odpowiedniego specjalistę.

Po przybyciu technik od razu zajmuje się analizą i naprawą, także zazwyczaj w ciągu niecałej godziny możesz ponownie korzystać ze swojego komputera.
Jeżeli jednak naprawa okaże się niemożliwa do wykonania na miejscu, bezpłatnie zabierzemy sprzęt do naszego stacjonarnego serwisu komputerowego w Warszawie.
Tam za pomocą specjalistycznych narzędzi i licencjonowanego oprogramowania jesteśmy w stanie zbadać każdą usterkę.

Jeżeli technicy wykażą podczas diagnozy inną usterkę niezwiązaną z tą przez Ciebie zgłoszoną, poinformujemy Cię o tym przed dalszymi pracami.

Nigdy nie wykonujemy czynności związanymi z naprawą bez wcześniejszego kontaktu i Państwa akceptacji. Dzięki temu na bieżąco są Państwo informowani o przewidywanych kosztach i terminie zakończenia zlecenia. Diagnoza, jak i wycena są u nas bezpłatne. Nie zgadzając się na naprawę, płacisz jedynie za koszt odsyłki sprzętu.

Poza serwisem oferujemy również bogatą paletę usług informatycznych:

 • konfiguracja systemu operacyjnego pod Twoje potrzeby
 • usuwanie wirusów, trojanów i innych programów Malware
 • modernizacja i upgrade hardware
 • przenoszenie danych i oprogramowania na nowo nabyty sprzęt (nie wszystkie licencjonowane programy czy certyfikaty mają możliwość przeniesienia na inną maszynę. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt celem omówienia zakresu prac)
 • konfiguracja oraz zabezpieczanie sieci LAN i podpiętych do niej urządzeń w Państwa siedzibie
 • odzyskiwanie utraconych danych po usterce dysku twardego
 • konsultacje i doradztwo przy zamiarze zakupu nowego sprzętu.

Nasz serwis komputerowy Warszawa podchodzi do każdego zadania z należytą odpowiedzialnością i uwagą. Dokładamy wszelkich starań, aby prawidłowo zdiagnozować problem i zastosować odpowiednie metody przywracania laptopa do ponownego użytkowania.

Jesteśmy w stanie wykonać stanowczo większą część prac związanych z naprawą i odzyskiwaniem danych – na miejscu, u klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz, dlatego właśnie oferujemy przyjazd na miejsce wskazane przez klienta, gdzie – w miarę możliwości – wykonujemy swoją pracę. W ten sposób wszyscy zyskują na czasie, a ponadto jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą przyjechać bezpośrednio pod nasz adres. W przypadku braku możliwości rozwiązania problemu na miejscu gwarantujemy oczywiście bezpłatny transport sprzętu komputerowego do naszej firmy, gdzie przy zastosowaniu specjalistycznych narzędzi jesteśmy w stanie uporać się z usterką.

Jeśli interesuje Cię pomoc komputerowa Warszawa jest idealnym miejscem na jej uzyskanie. Nasza firma dociera ze swoimi usługami do wszystkich dzielnic tego miasta – nie mamy w tym zakresie żadnych ograniczeń. Doskonale wiemy, jak uciążliwe może być dla klienta przejechanie z jednego końca miasta na drugi tylko po to, aby skorzystać z profesjonalnego wsparcia, dlatego właśnie wprowadziliśmy usługę dojazdu na miejsce do naszych klientów bez względu na położenie w obrębie Warszawy.

Ceny, które proponujemy w zamian za skorzystanie z naszych usług należą do atrakcyjnych i bardzo konkurencyjnych w mieście. Czyszczenie układu rdzenia, instalacja systemu operacyjnego czy usuwanie wirusów to koszt, który zaczyna się już od 99 zł, a nie przekroczy 149 zł. Podobnie sprawa ma się z wszelką wymianą podzespołów, choć tutaj koszt może wzrosnąć do maksymalnie 199 zł. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, dlatego cena usługi podawana jest w widełkach – w zależności od skali problemu i potrzebnych do zastosowania metod koszt może wzrosnąć lub zmniejszyć się.

W przypadku naprawy części elektronicznych komputera (np. płyty głównej czy układu graficznego) koszt usługi zaczyna się od 199 zł, ale przy okazji oferujemy całkowicie bezpłatną konserwację systemu chłodzącego. To sprawia, że sprzęt którym się zajmujemy będzie mógł dłużej pracować bez kolejnych usterek.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i zaoferują najlepsze rozwiązanie.

W Twoim sprzęcie firmy Apple wystąpiła awaria? MacBook przestał się włączać? Iphone zawiesza się na logo? A może masz problem z iOS? Wystąpił błąd podczas aktualizacji?

RatujemyLaptopa.pl prowadzi ogólnopolski serwis komputerów, laptopów oraz iPhonów z centralą w Warszawie przy ulicy Słomińskiego 1 lok. 46, 00-204 Warszawa – ☎ 722277051

W przypadku klientów z uszkodzonymi komputerami Apple z terenu Warszawy możliwy jest odbiór laptopów, telefonów wprost od klienta przez nasz wewnętrzny serwis. Klient może także dostarczyć do nas sprzęt pod wyżej wymieniony adres. W przypadku klientów z całego kraju wprowadziliśmy usługę serwis Apple door to door.

Nasz serwis działa przejrzyście i nie stawia klienta przed faktem dokonanym z rachunkiem niemożliwym do zapłaty! Po dostarczeniu do nas sprzętu nasi technicy oraz elektronicy diagnozują usterki w Twoim sprzęcie Apple oraz przygotowują kosztorys naprawy. Jeżeli będzie jego akceptacja to przystąpimy do naprawy, a Ty wkrótce będziesz cieszyć się sprawnym MacBookiem, czy iPhonem!

Jako wyspecjalizowany i profesjonalny serwis Apple posiadamy na stanie wiele części do różnych modeli komputerów MacBook, czy telefonów iPhone, a dzięki czemu czas naprawy skracamy do minimum. Jeżeli natomiast nie posiadamy danej części na stanie magazynowym, to ściągamy ją w najkrótszym możliwym czasie.

W naszym serwisie komputerów Apple naprawiamy:

 • Płyty główne
 • Matryce (wymiana matrycy, ekranu Apple, MacBook)
 • Wymiana klawiatury w MacBook
 • Konserwacja MacBook
 • Naprawa telefonów iPhone (wymiana LCD w Iphonie)
 • Problem z internetem MacBook
 • Problem z kompatybilnością
 • Problem z iOS
 • Naprawa zawiasów, obudów Apple

Jeżeli masz problem ze swoim komputerem lub telefonem marki Apple (MacBook, iPhone czy tabletem iPad) to zapraszamy do naszego serwisu.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: ☎ 722277051

RatujemyLaptopa.pl to profesjonalny serwis laptopów marki Acer w Warszawie, ale przyjmujący do naprawy komputery klientów z całej Polski. Specjalizujemy się w naprawach notebooków serii Acer TravelMate, Acer Aspire, Acer Extensa, Chromebook oraz Acer Switch. W naszym serwisie na warszawskim Śródmieściu nie tylko naprawiamy, ale rozbudowujemy także laptopy naszych klientów, a dzięki czemu stają się szybsze, wydajniejsze i klient nie musi kupować nowego laptopa, a może nadal korzystać ze swojego ulubionego!

W naszym serwisie działamy etapami tak by zapewnić Tobie maksimum komfortu i zadowolenia. Dlatego po dostarczeniu sprzętu do nas trafia w ręce techników i elektroników gdzie jest dokładnie diagnozowany. O wynikach informujemy Cię i decydujesz czy chcesz naprawić sprzęt, czy też na naprawę się nie decydujesz. Wtedy sprzęt odeślemy do Ciebie.

Jeżeli masz problem ze swoim komputerem lub telefonem marki Acer to zapraszamy do naszego serwisu.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: ☎ 722277051

Profesjonalny serwis door to door laptopów marki Asus w Warszawie, a obsługujący klientów z całej Polski zaprasza do korzystania z usług serwisowych, a także rozbudowy notebooków Asus.

Nasi technicy oraz elektronicy posiadają odpowiednią wiedzę oraz umiejętności by dokonywać nawet najbardziej skomplikowanych napraw laptopów Asus. Jeżeli więc masz problemy z komputerem tej marki to zadzwoń do nas:

☎ 722277051 i powiedz w czym problem, a my się nim zajmiemy!

Jesteśmy pewni naszych umiejętności oraz podzespołów, które wykorzystujemy do napraw sprzętu dostarczanego do nas dlatego na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji!

Jako jedni z nielicznych nie pobieramy także opłat za diagnozę sprzętu, a którą to zawsze przeprowadzamy by klient wiedział co jest uszkodzone, a także ile będzie kosztować naprawa laptopa marki Asus.

Jeżeli więc masz problemy z układem graficznym w swoim Asusie (karta graficzna, brak obrazu, pionowe paski), nie działają porty USB, komputer nie chce się włączyć lub zaczął chodzić wolno to skontaktuj się z nami.

Oczywiście w naszym serwisie naprawiamy WSZYSTKIE usterki występujące w komputerach przenośnych Asus w tym te związane z systemami operacyjnymi Windows oraz Linux.

Naprawiamy także tzw. beznadziejne przypadki przy których inne serwisy rozkładają ręce i mówią: „Nic się nie da zrobić”. U nas da się! Przekonaj się i przynieś nam swojego zepsutego Asusa!

Więcej informacji pod numerem ☎ 722277051 lub w naszej siedzibie przy Słomińskiego 1 w Warszawie.

Serwis laptopów Dell w Warszawie zaprasza posiadaczy komputerów przenośnych tej marki w tym serii Dell Precision, Dell Inspiron, Dell Latitude, Dell Vostro, Dell Studio, Dell Studio XPS a także Dell XPS do korzystania z profesjonalnych usług serwisowych.

Posiadamy wykwalifikowanych elektroników oraz serwisantów, którzy naprawią skutecznie Twojego laptopa! Na podstawie obserwacji i statystyk nasi klienci przychodzą do nas z typowymi dla Della usterkami jak:

 • przegrzewanie się laptopa Dell
 • uszkodzone gniazdo zasilania w laptopie Dell
 • zanik obrazu na matrycy, pionowe paski na matrycy
 • brak dźwięku w laptopie Dell
 • zalanie laptopa
 • usterki układu chłodzenia w Dell
 • brak internetu w laptopie Dell

Ponadto wymieniamy wyeksploatowane elementy obudowy jak zawiasy w obudowie, elementy obudowy laptopa jak klapa matrycy, kadłubek, czy także matryce. Nasz serwis także usprawnia/modyfikuje laptopy Dell zwiększając ich wydajność, a także przedłużając ich zdolność do komfortowego użytkowania.

Zapewniamy serwis door to door lub możliwość dostarczenia sprzętu do naszego serwisu przy ulicy Słomińskiego 1 w Warszawie. Jeżeli jesteś klientem z Warszawy to możemy odebrać sprzęt od Ciebie z domu lub firmy.

Kontakt do nas: ☎ 722277051 lub kliknij tutaj.

Zapraszamy!

Serwis Lenovo/IBM w Warszawie przy ulicy Słomińskiego 1 lok. 46 to gwarancja udanej naprawy Twojego komputera przenośnego! Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych serwisantów oraz elektroników z międzynarodowym doświadczeniem poradzi sobie ze zdiagnozowaniem usterki oraz jej usunięciem w możliwie najkrótszym czasie.

RatujemyLaptopa.pl to serwis, który prowadzi naprawy sprzętu Lenovo w systemie door-to-door, a co za tym idzie nie jest istotne gdzie mieszkasz! Przyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze Twój sprzęt i dostarczy do naszej firmy, ale oczywiście możesz to także zrobić na własną rękę – jak Ci wygodniej!

W naszym serwisie naprawiamy wszystkie usterki występujące w Lenovo. W tym:

 • uszkodzenia płyty głównej
 • uszkodzenia układu graficznego (karty graficznej)
 • wymieniamy matryce w tym matryce dotykowe
 • wymieniamy luźne zawiasy, które nie są zdolne do utrzymania matrycy w oczekiwnej pozycji
 • porty usb, gniazda zasilania, czy port HDMI
 • ułamane, spękane gniazda audio
 • naprawy Lenovo/IBM po zalaniu cieczami
 • rozbudowa laptopów Lenovo

Jakie komputery Lenovo do nas trafiają? Dosłownie wszystkie w tym serie: Essential, ThinkPad, Lenovo Edge, Lenovo Helix 2, Lenovo X1 Carbon, Lenovo Yoga & i wiele innych, ale z KAŻDYM radzimy sobie doskonale!

Warto zaznaczyć, że na każdą naprawę w naszym serwisie udzielamy pisemnej gwarancji – więc nic nie ryzykujesz!

Zamów naprawę korzystając z formularza lub zadzwoń do nas ☎ 722277051 i dowiedz się więcej.

Do zobaczenia! Do usłyszenia!

Ogólnopolski serwis RatujemyLaptopa.pl specjalizuje się w profesjonalnych naprawach laptopów marki HP (Hewlett Packard) na które udziela pisemną gwarancję! Oddając sprzęt do serwisu na Słomińskiego 1 w Warszawie masz pewność, że wróci do Ciebie pozbawiony usterek.

Specjalizujemy się w naprawach produktów HP/Compaq serii: HP Compaq, HP EliteBook, HP EliteBook Folio, HP Essential, HP Mini, HP ProBook, HP Spectre, HP Zbook, HP ZBook Studio czy także Pavilion.

Typowe usterki występujące w laptopach marki HP z którymi przychodzą do nas klienci to:

 • problemy z grafiką (brak obrazu, poziome paski na matrycy w seriach Pavilion DV)
 • zepsute chłodzenie (wiatrak)
 • wymiana zawiasów w matrycy
 • wymiana gniazda zasilania w laptopie HP
 • wymiana dysku SATA na SSD
 • rozbudowa RAM
 • wymiana klawiatury w laptopie HP
 • przywracanie sprawności komputera HP po zalaniu

Jeżeli więc masz problemy ze swoim HP to zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎ 722277051 lub poprzez formularz zamówienia naprawy klikając tutaj.

Szukasz profesjonalnego serwisu dla Twojego laptopa marki Toshiba? Dalej nie musisz! RatujemyLaptopa.pl to serwis, który zatrudnia profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w naprawach sprzętu komputerowego oraz elektroniki użytkowej. Powierzając nam naprawę zyskujesz nie tylko pewność wykonania naprawy, ale także gwarancję oraz uczciwość z naszej strony. Jak wygląda proces naprawy w Ratujemy Laptopa?

 1. Kontaktujesz się z nami celu ustalenia formy przekazania sprzętu do nas (możesz przywieźć go do nas, możesz dostarczyć pocztą/kurierem, ale możemy go zabrać od Ciebie)
 2. Sprzęt jest do nas dostarczany i diagnozowany na miejscu
 3. Technik wydaje opinię i przekazujemy ją Tobie wraz z kosztami naprawy
 4. Jeżeli akceptujesz kosztorys to zabieramy się niezwłocznie do pracy
 5. Gotowy sprzęt odsyłamy do Ciebie

Naprawiamy serie: Portege, Qosmio, Satelite, czy Satelite Pro oraz Tecra i wszystkie inne! Także bez obaw, że Twojego nie naprawimy – DAMY RADĘ!

 • przegrzewanie się laptopa Toshiba
 • uszkodzone gniazdo zasilania w laptopie Toshiba
 • zanik obrazu na matrycy, pionowe paski na matrycy
 • brak dźwięku w laptopie Toshiba
 • zalanie laptopa Toshiba
 • usterki układu chłodzenia w Toshiba
 • brak internetu w laptopie Toshiba

Jeżeli więc masz problemy ze swoim Toshiba to zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎ 722277051 lub poprzez formularz zamówienia naprawy klikając tutaj.

Serwis Ratujemy Laptopa zlokalizowany w Śródmieściu Warszawy przy stacji metra – Dworzec Gdański to miejsce w którym Twój laptop Sony Vaio poczuje się jak Ty w SPA! Zadbamy o niego i sprawimy, ze wróci do Ciebie naładowany nie tylko pozytywną energią, ale i z ogromnymi chęciami i zapałem do pracy! Wiemy, że łatwo się przyzwyczaić do swojego Vaio i ciężko z nim pożegnać. Dlatego w Twojego Sony włożymy 100% umiejętności i wiedzy,a do tego jeszcze wyciśniemy 10% pasji!

Z czym nasi klienci posiadający Vaio mają najczęściej problemy?

 • uszkodzonym gniazdem ładowania/zasialania
 • zapchanym systemem odprowadzania ciepła i głośną pracą układu chłodzenia
 • nie działąjącymi portami USB
 • Uszkodzeniami po zalaniu Sony Vaio
 • Zbitą matrycą

Pamiętaj, że niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania możemy zająć się Twoim Sony Vaio ponieważ nasz serwis działa w systemie door-to-door, ale nic nie stoi na przeszkodzie by Twój laptop został nam przekazany wprost z Twoich rąk na nasze w serwisie przy Słomińskiego 1 w Warszawie.

Ponadto warto zauważyć, że nasz serwis jest serwisem w którym stawiamy na Twoje 100% zadowolenie i o wszystkim wiesz na bieżąco! Koszt naprawy także nie będzie niespodzianką ponieważ przed rozpoczęciem naprawy poznasz jej koszt i zdecydujesz czy naprawiamy, czy sprzęt wraca do Ciebie.

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu? Ponieważ posiadamy wszystko co potrzeba by na miejscu u nas naprawić każdego laptopa Sony Vaio w tym urządzenia do lutowania układów BGA, matryce, klawiatury, oraz inne niezbędne części jak pamięci RAM, procesory, zawiasy, elementy obudów!

Przekonaj się, że kiedy inni mówią: „Potrzebna jest wymiana płyty głównej” to my mówimy: „naprawiamy tą płytę”!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎ 722277051, a także do skorzystania z formularza klikając tutaj!

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytanie z zakresu IT, skontaktuj się z nami.
Udzielimy pomocnej odpowiedzi najszybciej jak to możliwe.

Ratujemy Laptopa
Serwis laptopów Warszawa

ul. Słomińskiego 1 lok. 46  Ogólnopolski serwis laptopów & komputerów przenośnych

  Ogólnopolski serwis laptopów & komputerów przenośnych